X krmivo Glord
Sledujte nás na
Události
Listopad - 2021
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Obchodní zástupce
HLEDÁME OBCHODNÍ
ZÁSTUPCE PO CELÉ ČR
PRÁCE NA ŽL
KONTAKTUJTE NÁS PROSÍM
+420 777 224 418
info@glord.cz

Výhradní distributoři

01.10.2014
(0) Hlasů
   
(13106) Zobrazeno

Jsme výhradní distributoři pro ČR a Slovensko vysoce kvalitních přírodních produktů pro koně a pro naše produkty jsme rozhodli proto, že jsme chtěli obohatit český a slovenský trh o kvalitní a zdravou výživu koní.

Velice rádi Vám představujeme výrobky rodinných firem ALLKRAFT - URKRAFT Leinmanufaktur, Eiserbeck Naturprodukte UG  a Agrobs GmbH z Německa.

ALLKRAFT - URKRAFT Leinmanufaktur, Eiserbeck Naturprodukte UG  se specializuje na výrobu unikátního lněného oleje a pokrutin metodou  lisování za studena, v potravinářské kvalitě - zdroj přírodních esenciálních mastných kyselin Omega 3, které si koňské tělo neumí samo vyrobit,  hojnost vitamínu E a sliznatých látek. Produkty jsou 100% lněné produkty bez jakýchkoliv přísad a konzervantů.

Agrobs GmbH je rodinná farma, která se již dlouho věnuje výrobě vysoce kvalitních travních produktů s vlastní produkce trávy, která se skládá z více než 60 druhů trav a bylin – skladba trav a bylin byla vyvinuta speciálně pro koně. Pro své výrobky pro koně používají pouze 1. sklizeň a tráva je sušena teplým vzduchem. Nedochází tedy téměř k žádným ztrátám živin, vitamínu, minerálů a stopových prvků jako při klasickém sušení. Produkty jsou tedy bez plísní a prachu, vhodné i pro alergické, citilivé a dušné koně. Základní travní produkty jsou bez jakýchkoliv přísad např. melasa, ochucovadla, éterické oleje apod. Prvotřídní vláknina pro Vašeho koně.

Zdravou odměnou pro Vaše čtyřnohé kamarády budou pamlsky naší značky GLORDIES, které jsou pro nás vyráběny taktéž rodinnou firmou v Německu, specializující se zdravé koňské pochoutky. GLORDIES jsou pamlsky, které jsou dochuceny pouze přírodními přísadami, nenajdete tam žádné přidané vitamíny, či další umělá dochucovadla a složky.

Jsme velmi rádi, že můžeme na našem trhu představit tyto prvotřídní produkty pro zdravou výživu koní a doufáme, že budeme v budoucnu portfolio našich produktů dále rozšiřovat.