X krmivo Glord
Sledujte nás na
Události
October - 2021
Po Út St Čt So Ne
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Obchodní zástupce
HLEDÁME OBCHODNÍ
ZÁSTUPCE PO CELÉ ČR
PRÁCE NA ŽL
KONTAKTUJTE NÁS PROSÍM
+420 777 224 418
info@glord.cz

Partneři stránek

partneri stranek ...

STATEK PETROVICE - PARTNER GLORD.CZ - krmiva pro koně
STATEK PETROVICE - PARTNER GLORD.CZ - krmiva pro koně

Statek Petrovice, který se nachází v malebné vesničce Petrovice, byl zakoupen rodinou Santarů v roce 2006. Od této doby se stále pracovalo na úpravách a dostavbách. Těmto pracím nebude nikdy konec neboť je stále co vylepšovat, však nyní se ze statku stalo příjemné místo, kde se schází příjemní lidé a příjemní koně. Zázemí statku je vhodné pro ustájení a výcvik koní, výcvik dětí, pořádání závodů, kurzů a dalších akcí. Od března 2012 bere pod svá křídla sdružení Jitřenka,..

Glordies
Glordies

GLORDIES koňské pamlsky jsou vyráběny pro naši značku ve středně velké německé rodinné firmě, která je vybavena moderní technologií. Výroba je certifikována dle ISO a QS.  Co je zvláštního na GLORDIES koňské pamlsky?  GLORDIES koňské pamlsky neobsahují žádná umělá barviva a dochucovadla.  Každý recept je unikátní a je to tam to, co říká.  GLORDIES koňské pamlsky obsahují pouze přírodní vitamíny a minerály. Obiloviny, zelenina, byliny a ovocné př..

Allkraft - URKRAFT Leinmanufaktur
Allkraft - URKRAFT Leinmanufaktur

ZA STUDENA LISOVANÝ LNĚNÝ OLEJ A POKRUTINY V KVALITĚ POTRAVINY • Vlastní výroba a ruční stáčení • Lisování za studena při teplotě max. 40 ° C • 100% pro potravinářský průmysl • Žádné geneticky modifikované suroviny • Stálá analýza surovin a konečných produktů Rodinná firma ALLKRAFT - URKRAFT Leinmanufaktur  lisuje pouze lněný olej v jakosti potraviny, bez jakýchkoliv přísad, příchutí nebo konzervačních látek. Speciální výrobní metoda lisování za stud..

Agrobs GmbH
Agrobs GmbH

Od 16. století  je Rauscher Farm  ve vlastnictví rodiny Berger. Farma je obhospodařována ekologicky podle Naturland-komory od roku 1990. Pravidelné kontroly zajišťují maximální kvalitu a bezpečnost produktů. Od roku 1990 se firma zabývá výrobou krmiv, jejímž základem je teplým vzduchem sušená prvotřídní vláknina – ideální směs  více než 60 druhů trav a bylin. Tento způsob konzervace surovin se neustále zlepšuje na základě nejnovějších vedeckých poznatků.  AGROBS GmbH ..