X krmivo Glord
Sledujte nás na
Události
Květen - 2020
Po Út St Čt So Ne
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Obchodní zástupce
HLEDÁME OBCHODNÍ
ZÁSTUPCE PO CELÉ ČR
PRÁCE NA ŽL
KONTAKTUJTE NÁS PROSÍM
+420 777 224 418
info@glord.cz

ENERGYVET - AKCE MĚSÍCE - Podzimní příprava: Hlavně zvýšit odolnost

01.10.2014
(0) Hlasů
   
(2565) Zobrazeno

Podzimní příprava: Hlavně zvýšit odolnost


Teplé dny jsou nenávratně pryč, objevují se mlhy nad ještě relativně teplou vodou potoků a rybníků a začíná období ranních mrazíků a hlavně
teplotních kontrastů. Pro organismus odolných zvířat nepředstavují tyto dny žádné zvláštní nebezpečí. Většinu doma chovaných zvířat však
za příliš odolnou nelze považovat. Můžeme těmto zchoulostivělým tvorům pomoci s jejich adaptací na nové, tvrdší podmínky? Určitě.


Gynevet pro lepší adaptaci


Nepochybně využijeme služeb adaptogenu, kterým je přípravek Gynevet. Zvýší odolnost sliznic, má vliv na růst kvalitní zimní srsti,respektive její podsady. Nesmíme také zapomenout na vliv Gynevetu na tvorbu funkčních buněk imunitního systému.


Omegavet pro odolnost


Ve všech těchto účincích poskytuje potřebný materiál Omegavet. Jedná se zejména o polynenasycené mastné kyseliny (omega-3), které jsou nezbytné pro tvorbu buněčných membrán, ale také o vitamin D, který není důležitý jen pro metabolismus vápníku, ale hraje důležitou roli i v odolnosti zvířete vůči infekčním vlivům.

Kingvet na kašel


V každém případě bude vhodné mít v rezervě Kingvet, který bude představovat významnou pomoc při zvládání případných bakteriálních infektů doprovázených kašlem. Tyto infekce jsou v tomto obdobína svém vrcholu výskytu a Kingvet dříve nebo později budeme určitě potřebovat. Kingvet má schopnost ulevit zvířeti i v případě dlouhotrvajícího kašle při chronické bronchitidě bez ohledu na její původ. Nyní se může každý chovatel zeptat: „A co když je moje zvíře úplně zdravé a velmi odolné? Na co mi tyto přípravky budou?“ Určitě nebude nutné je vyhodit anebo darovat někomu jinému. Gynevet podávaný střídavě s Kingvetem působí na dobrý rozvoj svaloviny a na její funkci. Zlepšuje stav kloubů včetně obnovy jejich chrupavčité tkáně. Nezbytné stavební kameny poskytují těmto preparátům Omegavet anebo případně Skelevet, který jste si pravděpodobně pořídili během léta. V neposlední řadě přispívají všechny tyto preparáty dobrému vývoji celého těla u mladých zvířat a obnově sil, psychickéi fyzické odolnosti zvířat starších.


Platnost od 1. 9. 2013 do 30. 11. 2013 nebo do vyprodání zásob