X krmivo Glord
Sledujte nás na
Události
Září - 2020
Po Út St Čt So Ne
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Obchodní zástupce
HLEDÁME OBCHODNÍ
ZÁSTUPCE PO CELÉ ČR
PRÁCE NA ŽL
KONTAKTUJTE NÁS PROSÍM
+420 777 224 418
info@glord.cz

GLORD.CZ přichází na trh s vlastní značkou lněného oleje GLORD

01.10.2014
(0) Hlasů
   
(1272) Zobrazeno

GLORD.CZ přichází na trh s vlastní značkou lněného oleje GLORD.

Dovolujeme si vám představit 100% lněný olej za studena lisovaný od výrobce ALLKRAFT – URKRAFT, který nyní představujeme pod naší privátní značkou GLORD lněný olej.

Ti z Vás, kdo svým koním podávají vysoce kvalitní lněný olej Allkraft, jsou spokojeni s jeho výsledky, a proto jsme potěšeni, že vám můžeme nabídnout lněný olej ve stejné kvalitě, ale za příznivější cenu.

Věříme, že budete i nadále spokojeni s naším lněným olejem GLORD, který můžete koupit ve svém obchodě nebo objednat v našem e-shopu – www.glord.cz.

Výhody krmení GLORD lněný olej:

  • 60% esenciálních mastných kyselin omega 3
  • Vysoký obsah přírodního vitamínu E – 34,2 mg / 100 ml
  • Pro fyzickou zdatnost a zdraví, silné kosti, šlachy a vazy. Moderní atleti si všimli, že jestliže mají lepší rovnováhu omega-3 znamená to méně zranění a méně ztuhlosti po tréninku a soutěžích. Lněný olej obsahuje omega-3 s cílem zajistit správný poměr tuků při tvorbě zdravých buněčných membrán vazů a šlach, což znamená, zdravější, silnější buňky, které jsou méně náchylné k poškození během tréninku nebo závodu.
  • Pro duševní zdraví a pohodu. Mozek má nejvyšší potřebu omega-3 v těle. Jakákoliv nerovnováha může vyústit v nervozitu, vzrušivost a nedostatek koncentrace. U lidí je to srovnatelné se stavy jako je ADHD (hyperaktivita s poruchou pozornosti) a jinými duševními problémy, u kterých se také při léčbě využívá pozitivních účinků lněného oleje. Majitelé koní a psů tvrdí, že jejich zvířata jsou klidnější a snáze se s nimi pracuje, jestliže užívají lněný olej.
  • Při léčbě. Lněný olej je základním stavebním kamenem nových zdravých buněk. Když došlo ke zranění, tělo potřebuje více omega-3, která podporuje rychlejší hojení.
  • Pro silnější, zdravější imunitní systém. Buněčné membrány v těle hrají hlavní roli při obraně organismu před napadením viry a bakteriemi. Krmení GLORD lněný olej zajišťuje, že esenciálních omega-3 podporuje silnou obranyschopnost organismu. To je obzvláště důležité,   když je organismus vystaven zátěži a stresu při přepravě, tréninku a závodu.
  • Chov. Omega-3, které jsou důležité pro správné fungování všech systémů v těle, včetně vyvážené hladiny hormonů, plodnosti a tvorby mléka. Omega-3 je součástí každé buňky v těle, je nezbytná pro zdravý vývoj a umožňuje hříbatům zdravý růst v plném potenciálu svých genů, se silnými kostmi, svaly a zdravým imunitním systémem. Krmení GLORD lněný olej zajišťuje od samého počátku vývoje mláděte ten nejlepší potenciál k růstu zdravého jedince.
  • Krásná zdravá srst a kůže. Moderní krmení má často za následek dietní nerovnováhu a nedostatek omega-3. Pro koně i psy má lněný olej téměř zázračný účinek na snížení kožních problémů a růst krásné a lesklé srsti.
  • Zimní krmení - zdravý metabolismus. Len je důležité zimní krmivo, které pomáhá udržet pocit tepla v těle. Je také známý svou schopností podpořit vlastní “výrobu” tepla v těle, a tak vašim koním bude tepleji a budou vice v pohodě. Zejména velice důležité pro koně, kteří tráví v zimě hodně času venku na výbězích nebo pastvinách.

Zdroj mastných kyselin

Omega-3 %

Omega-6 %

 

Vyvažující nebo destabilizující

Kukuřičný olej

0

59

X

Velmi destabilizující

Sojový olej

7

50

X

Velmi destabilizující

Řepkový olej

7

30

X

Destabilizující

Olivový olej

0

8

X

Destabilizující

Slunečnicový olej

0

65

X

Velmi destabilizující

Klasický rostlinný olej

1,5

57

x

Velmi destabilizující

GLORD  lněný olej

58

14

VYVAŽUJÍCÍ