X krmivo Glord
Sledujte nás na
Události
Listopad - 2021
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Obchodní zástupce
HLEDÁME OBCHODNÍ
ZÁSTUPCE PO CELÉ ČR
PRÁCE NA ŽL
KONTAKTUJTE NÁS PROSÍM
+420 777 224 418
info@glord.cz

Aktuality

ROZHOVOR S VANDOU BĚLINOVOU, JK BANDOLERO
ROZHOVOR S VANDOU BĚLINOVOU, JK BANDOLERO

Vanda Bělinová je mladá, krásná, úspěšná drezurní jezdkyně, trenérka, matka, starostka, prostě žena, která stíhá i nemožné a pořád je v pohodě :) … aspoň tak působí na mě. S Vandou jsme se, ve jménu firmy GLORD.CZ dohodli na spolupráci počátkem letošního roku, kdy začala krmit svoje svěřence krmivy AGROBS a za studena lisovaným lněným olejem GLORD. Pak nám do rozjeté spolupráce nečekaně vstoupil Corona virus a s ním spojená karanténa, ale nic netrvá věčně a tak se zase před časem drezurn..

JAKÉ ŽIVINY VÁŠ KŮŇ POTŘEBUJE?
JAKÉ ŽIVINY VÁŠ KŮŇ POTŘEBUJE?

Každý kvalitní krmný program splňuje potřeby živin pro zvíře, udržuje zdravý trávicí systém a nabízí krmení nejvyšší kvality. Obsahuje dieta vašeho koně potřebné živiny? Photo: Photos.com   Pokud jde o management hmotnosti, je vyvážené stravování koně v souladu s požadavky na stravitelnou energii mimořádně důležité. Kůň však vyžaduje další živiny, které je třeba vzít v úvahu při pohledu na celkový program krmení. Jakýkoli kvalitní krmný program bude založ..

SOUTĚŽ S GLORD.CZ
SOUTĚŽ S GLORD.CZ

SOUTĚŽTE S GLORD.CZ   TRVÁNÍ SOUTĚŽE  - 1.4. - 30.4. 2017   PRAVIDLA SOUTĚŽE: Foto s jakýmkoliv produktem GLORD.CZ musí být umístěné na osobním / firemním FB profilu uživatele a sdílené na FB profilu GLORD.CZ - https://www.facebook.com/www.glord.cz/. Následně prosím o zaslání informací + fotky na info@glord.cz: Jméno a příjmení, doručovací adresa, telefon, e-mail.   10 vylosovaných obdrží hodnotný dárek GLORD.CZ   PRODUKTY GLORD.CZ L..

Čas hříbátek
Čas hříbátek

Jaro je krásné nejen proto, že počasí se lepší, dny jsou delší a vždy přínáší očekávání něčeho nového. Je to ale také čas, kdy se každým dnem rodí krásná hříbátka. A tady je jedno z nich :) "Dobry den! Vcera vecer mi porodila kobylka krasneho hrebecka. Celou březost byla krmena krmenim Fetura od vás. Je krásná, vitalni, mléka ma dostatek a prcek překrasný! Sabina Němcová Agrobs FETURA ..

Kobylka Fergie, 27 let
Kobylka Fergie, 27 let

Jsem vždy moc šťastná, když mě spokojená majitelka koníka seniora informuje o pozitivních účincích našeho lněného oleje GLORD. Naši dlouholetí kamarádi a členové rodiny, konští důchodci si opravdu zaslouží, abychom se o ně dobře postarali. KOBYLKA FERGIE - 27 let "Dobrý den, ráda bych Vám poděkovala za radu využít Glord lněný olej  Kobylka Fergie (27let) zvládá zimu naprosto s přehledem a ten hustý kožíšek ji můžou všichni koně jenom závidět. Mockrát děkujeme" Lucie Musi..

NOVINKA SIGLHORSE NA GLORD.CZ
NOVINKA SIGLHORSE NA GLORD.CZ

Dovolujeme si vám představit našeho nového obchodního partnera - rakouskou rodinnou firmu SIGLHORSE, pro kterou jsme se stali výhradním distributorem pro ČR a Slovensko. SIGL HORSEFEED – SIGL KRMIVA PRO KONĚ Už jsme na trhu nějaký ten pátek – od r. 697, abychom byli přesní. Alespoň tento rok jsme zmiňováni v záznamech našeho malého města jako „mlýn u řeky“. Vzhledem k tomu, že jsme stále tady, jsme přesvědčeni, že jsme doposud odváděli docela slušnou práci. Od roku 1970 vyr..

 CHOVATELSKÝ ÚSPĚCH NA RAINBOW HORSE  RANCH
CHOVATELSKÝ ÚSPĚCH NA RAINBOW HORSE RANCH

O víkendu 13.-14.8. se konala Czech Paint Horse Show 2016, která byla hodnocena dvěma rozhodčími a to Sally Jo Ward Freund (USA)  a  Suzanne V. Zahner (Německo). Na této show získal náš roční hřebec EPR OBSESSION vítězství v disciplíně Halter ročních hřebců a celkový titul Grand Champion Stallion a to od obou rozhodčí (nejkrásnější hřebec všech věkových kategorií). K vítězství jistě přispělo i to, že tomuto hřebci pravidelně podáváme GLORD – Lněný olej. Ze zisku toho..

TIPY NA UDRŽENÍ VÁHY KOŇSKÝCH SENIORŮ
TIPY NA UDRŽENÍ VÁHY KOŇSKÝCH SENIORŮ

Zaměřte se na udržení kondice vašeho koňského seniora ve skóre 5-7 na 1-9 stupnici   Konští senioři tvoří jedinečnou část populace koní a často musí čelit speciálním zubním a stravovacím potřebám. Takže občas potřebují větší pomoc pro zachování své váhy, než tomu bylo za jejich mladších let. Naštěstí existují kroky, které mohou pomoci starším koním se zachováním správné váhy ve svých zlatých letech. Během 2015 American Association of Equine Practitioners Convention..

PARAZITI U KONÍ - AGROBS TIPY
PARAZITI U KONÍ - AGROBS TIPY

  Koně, stejně jako většina zvířat, jsou napadeni parazity. Každý kůň má určitou parazitální infekce, většinou se odvíjející od larev parazitů na pastvině. Tito vnitřní paraziti mohou způsobit střevní zánět s kolikovými symptomy nebo dokonce smrt koně při vysokém stupni zamoření. Nebezpečí parazitů je obtížné vidět zvenku. Často jsou patrné příznaky, jako je snížený výkon, matná srst, vyhublost, nafouklé břicho, průjem nebo opakující se koliky. Preventivně je tedy bě..

Ouško slaví krásné 29. narozeniny
Ouško slaví krásné 29. narozeniny

Dortík byl vyrobený ze Agrobs Struktur mash a  Agrobs Maiscobs, přidána mrkev, jablko a jeho nejmilovanější banány :).   Slečna Hanka se s námi podělila o radost z krásných 29. narozenin svého koníka Ouška. My Hance moc děkujeme za důvěru a přejeme oběma hodně zdraví a ještě hodně společných let. Zde je jejich příběh: Ouško, ČT se narodil 1.2.1987 v České Kamenici jako Goral, já jsem ho poznala ve svých 12 letech, kdy byl na ranč, kam jsem chodila ke koním, přivezen jako prov..